Antalya Ariston Buzdolabı Tamir Servisi

Antalya Ariston Buzdolabı Tamir Servisi

Antalya Ariston Buzdolabı Tamir Servisi İçin bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz Hotpoint Ariston Yetkili Servis İçin 0(242) 325 88 33

Antalya Ariston Yetkili Servisi olarak;

20 yılı aşkın süredir Ariston beyaz eşya teknik servisi ve buzdolabı tamirat hizmetini siz degerli beyaz eşya kullanıcılarına saglamaktayız.

Beyaz eşyalar arasında en çok arıza gören cihazların başında tabikide sogutucular die tabir ettigimiz ”Buzdolapları” bulunmaktadır. Buzdolaplarınız en ufak bir elektrık kesıntısınde gerek kart arızası gerekse ana motor arızası yapmaktadır.

Antalya Ariston Yetkili Servisi olarak buzdolaplarınızı marka gözetmek sizin teknik servis, bakım, onarım ve tamiratını yapmaktayız. Yetkili servisi olduğumuz marka sışında hizmet verdigimiz markalar sırasıyla Bosch, Siemens, Profilo, Beko, Arçelik, Altus, İndesit, Ariston, Miele, General, Gaggenau, Westing House, Frigidaire, Sanyo, Blomberg ve benzeri markalardır.Yaz aylarında en çok ihtiyaç duydugumuz Derindondurucular ve buzdolaplarınızın arıza sonrası teknik servis hizmetini saglamaktan onur ve gurur duymaktayız. Arızalı cihazlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.